yorumlar Dr. DERM

 • Zeynep
  Hep sedef hastalığı ile yaşadım. Her stres hızlı bir alevlenmeye neden olur ve bundan aynı anda birçok sorun ortaya çıkar. Dr. DERM, tüm hayatım cilt tahrişini tedavi etmekle geçti. Ancak altı aydır bu sonsuz prosedürleri unuttum. 28 günlük bir kurs ve uzun süreli remisyon.
  Dr. DERM
 • Γεώργιος
  Sadece sedef hastalığından muzdarip olanlar yaşamak zorunda kaldıkları rahatsızlıkları tam olarak hayal edebilirler. Sürekli kısıtlamalar, diyet, ilaçlar alevlenmenin olmayacağına dair herhangi bir garanti vermez. Dr. Bütün bu anları geçmişimde bırakan DERM. Şimdi sağlıklı ve mutluyum!
  Dr. DERM
 • Αναστασία
  14 yaşındaki bir çocuk için sedef hastalığı tedavisi bulmak zordur. Bu tür hassas ciltler öngörülemeyen bir şekilde tepki verebilir ve tedavi yerine tam tersi sonuç elde edilir. Pek çok çare denedik ve sadece Dr. Doğal bir kompozisyona sahip DERM, kızıma çok yakıştı. Kısa sürede tahrişi durdurur ve cildi tamamen yeniler.
  Dr. DERM
 • Ιωάννης
  Cildim her seferinde soğuğa tepki veriyor. Kışın gelmesiyle sorun yaşamaya başlayacağımı zaten biliyorum. Ama şimdi bu talihsizlik için etkili bir çare buldum - Dr. DERM. İlk belirtilerde iltihabın üzerine koyarım ve ilerlemesine izin vermem. Bu ilaç yılın herhangi bir zamanında saflarda kalmama yardımcı oluyor, alerjiye neden olmuyor, çünkü doğal.
  Dr. DERM
 • Ιωάννα
  Sedef hastalığı ile ilgili en kötü şeyin ciltteki plak olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bir şey değil! Psikolojik baskı ve bulaşıcı olmadığınızı sürekli kanıtlama ihtiyacı - işte bu! Tedavi uygulamasının yardımcı olmadığı bir durumda depresyon garantilidir. Bu yüzden Dr. DERM, - Kusursuz çalışır ve ilk uygulamalardan sonra gelişme başlar.
  Dr. DERM
Değerlendirme Dr. DERM
4.5
5