Kullanım deneyimi Dr. DERM

Rebecca (Holbeck), Doktor DERM ile sedef hastalığının üstesinden geldi

Rebecca 18 yıldır sedef hastalığına yakalandı

18 yıldır sedef hastalığım var. Doktorlar bana asla umut vermedi ve bunun ömür boyu olduğunu söylediler. Herhangi bir enfeksiyonun, stresin veya yaralanmanın hastalığı şiddetlendireceğine inanmak zordu. Ve her seferinde uzun bir mücadele cildimin normal görünümünü geri kazanmaya başladı.

Bir kısıtlama sistemi içinde yaşamam gerekiyor

Sadece kalıcı bir tedavi yoktur. Hepsi bir süre sonra bağımlılık yapar ve etkisiz hale gelir. Birkaç ay boyunca plaklardan kurtulma girişimlerimin hiçbir şeye yol açmadığını izledim. Steroid ve fototerapi bazlı hormon kremleri de denenmiştir ve alternatif yöntemlerin sayısı basitçe sayısızdır.

Sedef hastalığı kötüleştiğinde hayat sürekli bir diyet ve prosedürlere dönüşür. Ve remisyon döneminde alevlenmeyi ortadan kaldırdıktan sonra bile, rahatlayamazsınız, çünkü her zaman bir nüksetmeye neden olabilirsiniz. Söylemeye gerek yok, depresyon benim sürekli arkadaşım oldu. Bu tür kısıtlamalarla herhangi bir normal hayattan bahsetmeye gerek yok. Dahası, başkalarının gözünde, sürekli bir enfeksiyon kaynağısınız. Sedef hastalığının bulaşıcı olmaması önemli değil, kimse sorunlarınızı anlamayacak. Aksine, herhangi bir temastan kaçınmaya başlayacaklar. Çoğu zaman, sıcakta bile, aşırı ilgiden kaçınmak için kapalı giysiler giymeyi tercih ettim.

Doktor DERM diğer ilaçlardan farklıdır

Sedef hastalığı için çeşitli çareler kullanma deneyimi genişledi ve sorun çözülemedi. Bir noktada, ilaçlarla ilgili incelemem bu sefer kendimi neyin kurtaracağına dair bir cevap vermedi. Sedef hastalığı için çare Dr. DERM, dermatoloğum tarafından tavsiye edildi. Kremin tamamen doğal olması ve steroid ilaçlar kadar bağımlılık yapmaması hoşuma gitti. Tavsiyesine uydum ve çevrimiçi sipariş vermem gerekmesine rağmen denemeye karar verdim.

Doctor DERM krem ​​kalıcı remisyon sağladı

Dr. DERM, talimatlarda bulunabilir. Kremin uygulaması cilt için oldukça rahattır çünkü kremin optimum kıvamı vardır. Kalıntı bırakmadan iyi emer. Hasar görmüş cilt hemen nemlenir ve elastik hale gelir, kaşıntı kaybolur. Kremi uyguladıktan sonra plakların vücuda yayılması durdu ve mevcut plaklar hızla soyuldu. Yenilenen cilt zaten sağlıklıydı, ancak pigmentasyon lekeleri bir süre kaldı, ancak daha sonra da kayboldu.

Dr. DERM bir ay boyunca günde iki kez. Bu süre zarfında alevlenme geçti, cilt temizlendi ve remisyon geldi. Sekiz aydır sedef hastalığım kontrol altında. İlk belirtiler ortaya çıkarsa hemen Dr. DERM ve yaygın bir lezyona dönüşmeden hızla geçerler. Böylece hayat çok daha kolay ve daha keyifli hale geldi. Şimdi başkalarından reddedilmeden sahilde gösteriş yapabiliyorum. İnsanlarla iletişim artık sorun değil.

İyi tavsiye

Popüler bir ürün sipariş ederken hata yapmamak önemlidir, çünkü her adımda sahte şeyler vardır. Bu nedenle, yalnızca üreticinin resmi web sitesi Dr. DERM güvenilirdir. Siparişimle ilgili herhangi bir sorun yaşamadım, kayıt sırasında detaylı olarak danışıldım. Ve mallar üç gün içinde eve teslim edildi.

Şu anda Dr. DERM, kişisel sedef hastalığı ilaç listemde bir numaradır. Bir sonraki alevlenmeye hazır olmak için her zaman oradayım. Bu mükemmel kremi herkese tavsiye ederim!